Perfmatters - en to fa_IR translation catalogue (422 entries)

en: %1$sView version %2$s details%3$s or %4$supdate now%5$s.
fa_IR: %1$s مشاهده جزئیات %2$s نسخه%3$s یا%4$s اکنون بروز رسانی نمایید%5$s.

en: %1$sView version %2$s details%3$s.
fa_IR: %1$sمشاهده جزئیات%2$s نسخه%3$s.

en: %s Seconds
fa_IR: %s ثانیه

en: 404 Template
fa_IR: پوسته 404

en: AUTOSAVE_INTERVAL is already enabled somewhere else on your site. We suggest only enabling this feature in one place.
fa_IR: AUTOSAVE_INTERVAL جای دیگری فعال است. پیشنهاد می کنیم فقط در یک جا فعال باشد.

en: Accessibility Mode
fa_IR: حالت دسترسی

en: Activate License
fa_IR: فعال کردن لایسنس

en: Add Blank Favicon
fa_IR: افزودن فاویکون خالی

en: Add Body Code
fa_IR: کد body را اضافه کنید

en: Add Footer Code
fa_IR: کد فوتر اضافه کنید

en: Add Header Code
fa_IR: کد هدر را اضافه کنید

en: Add Missing Image Dimensions
fa_IR: اضافه کردن ابعاد تصویر از دست رفته

en: Add New
fa_IR: افزودن

en: Add WordPress archives to your Script Manager selection options. Archive posts will no longer be grouped with their post type.
fa_IR: آرشیوهای وردپرس را به گزینه های انتخاب مدیر اسکریپت خود اضافه کنید. پست های آرشیو دیگر با نوع پست خود گروه بندی نمی شوند.

en: Add fade in effect when images are loaded in.
fa_IR: هنگامی که تصاویر بارگذاری می شوند، جلوه محو شدن را اضافه کنید.

en: Add missing width and height attributes to images.
fa_IR: ویژگی های عرض و ارتفاع از دست رفته را به تصاویر اضافه کنید.

en: Add the defer attribute to your JavaScript files.
fa_IR: افزودن ویژگی defer به فایل های جاوا اسکریپت.

en: Add the font-display swap property to your Google Fonts.
fa_IR: به فونت گوگل font-display swap اضافه کنید.

en: Adds a blank favicon to your WordPress header, which will prevent a missing favicon or 404 error. If you already have a favicon on your site, you should leave this off.
fa_IR: یک فاویکون خالی به هدر وردپرس شما اضافه می کند که از خطای فاویکون از دست رفته یا 404 جلوگیری می کند. اگر قبلاً یک فاویکون در سایت خود دارید، بیخیال این مورد شوید.

en: Adjusted Bounce Rate
fa_IR: نرخ پرش تعدیل شده

en: All Devices
fa_IR: همه دستگاه ها

en: All Transients
fa_IR: همه گذرا

en: Allow jQuery core to be deferred. We recommend testing this separately or leaving it off.
fa_IR: اجازه دهید هسته jQuery به تعویق بیفتد. توصیه می کنیم این را جداگانه آزمایش کنید یا آن را کنار بگذارید.

en: Allow lazy loading of background images coming from (CSS) stylesheets.
fa_IR: بارگذاری تنبل تصاویر پس‌زمینه که از شیوه نامه‌های (CSS) می‌آیند را مجاز کنید.

en: Allows MonsterInsights to manage your Google Analytics while still using the locally hosted gtag.js file generated by Perfmatters.
fa_IR: به MonsterInsights اجازه می‌دهد تا Google Analytics شما را مدیریت کند در حالی که هنوز از فایل gtag.js میزبانی شده محلی تولید شده توسط Perfmatters استفاده می‌کند.

en: Analytics
fa_IR: آنالیتیکس

en: Anonymize IP
fa_IR: ناشناس کردن IP

en: Any previous plugin-level disables will now disable the entire plugin. Please review your existing Script Manager configuration before enabling this option.
fa_IR: هرگونه غیرفعال کردن قبلی در سطح افزونه اکنون کل افزونه را غیرفعال می کند. لطفاً قبل از فعال کردن این گزینه، پیکربندی مدیریت اسکریپت موجود خود را بررسی کنید.

en: Apply Default Settings
fa_IR: اعمال تنظیمات پیشفرض

en: Apply Default Settings to All Sites
fa_IR: تنظیمات پیشفرض را به همه سایت ها اعمال کنید

en: Apply the settings from your network default to all sites. Depending on the amount, this may take a while.
fa_IR: تنظیمات را از شبکه پیش‌فرض خود در همه سایت‌ها اعمال کنید. بسته به مقدار، ممکن است مدتی طول بکشد.

en: Are you sure? This will delete all existing Perfmatters meta options for all posts from the database.
fa_IR: مطمئنی؟ با این کار تمام گزینه های متا Perfmatters موجود برای همه نوشته ها از پایگاه داده حذف می شود.

en: Are you sure? This will permanently overwrite all Perfmatters options for all subsites.
fa_IR: مطمئنی؟ با این کار همه گزینه های Perfmatters برای همه زیر سایت ها به طور دائم بازنویسی می شود.

en: Are you sure? This will remove all existing plugin options and restore them to their default states.
fa_IR: مطمئنی؟ با این کار تمام گزینه های افزونه موجود حذف می شود و آنها به حالت پیش فرض خود باز می گردند.

en: Are you sure? This will remove and reset all of your existing Script Manager settings and cannot be undone!
fa_IR: مطمئنی؟ این همه تنظیمات مدیریت اسکریپت موجود شما را حذف و بازنشانی می‌کند و قابل بازگشت نیست!

en: Assets
fa_IR: اسکریپت ها

en: Async
fa_IR: همگام

en: Auto Drafts
fa_IR: پیش نویس خودکار

en: Auto-Drafts Found
fa_IR: پیشنویس خودکار یافت شد

en: Automatically prefetch URLs in the background after a user hovers over a link. This results in almost instantaneous load times and improves the user experience.
fa_IR: پس از اینکه کاربر ماوس را روی لینک قرار می‌دهد، به‌طور خودکار URL‌ها را در پس‌زمینه واکشی می‌کند. این منجر به زمان بارگذاری تقریباً آنی می شود و تجربه کاربر را بهبود می بخشد.

en: Automatically preload leading images to help decrease Largest Contentful Paint (LCP).
fa_IR: به طور خودکار تصاویر پیشرو را از پیش بارگذاری کنید تا به کاهش بزرگترین رنگ محتوایی (LCP) کمک کنید.

en: Autosave Interval
fa_IR: مدت زمان چرخه ذخیره خودکار

en: Background Selectors
fa_IR: انتخابگرهای پس زمینه

en: CDN
fa_IR: شبکه تحویل محتوا CDN

en: CDN Exclusions
fa_IR: استثناهای CDN

en: CDN URL
fa_IR: آدرس CDN

en: CSS
fa_IR: سی اس اس

en: CSS Background Images
fa_IR: تصاویر پس زمینه CSS

en: Change the disabled message that is displayed.
fa_IR: پیام غیرفعال نمایش داده شده را تغییر دهید.

en: Change what happens when an original login endpoint is visited.
fa_IR: وقتی از یک نقطه پایانی ورود اصلی بازدید می‌شود، اتفاقی که می‌افتد را تغییر دهید.

en: Choose a subsite that you want to pull default settings from.
fa_IR: سایت فرعی را انتخاب کنید که می‌خواهید تنظیمات پیش‌فرض را از آن انجام دهید.

en: Choose how the original stylesheets (unused CSS) will be included.
fa_IR: نحوه گنجاندن استایل های اصلی (CSS استفاده نشده) را انتخاب کنید.

en: Choose how the used CSS will be included.
fa_IR: نحوه گنجاندن CSS مورد استفاده را انتخاب کنید.

en: Choose the method used to delay scripts.
fa_IR: روش مورد استفاده برای به تاخیر انداختن اسکریپت ها را انتخاب کنید.

en: Choose which script method you would like to use.
fa_IR: روش اسکریپت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

en: Choose who has access to manage Perfmatters plugin settings.
fa_IR: انتخاب کنید چه کسی به مدیریت تنظیمات افزونه دسترسی داشته باشد.

en: Clean Uninstall
fa_IR: پاکسازی حذف

en: Clear Local Fonts
fa_IR: پاکسازی فونت های محلی

en: Clear Used CSS
fa_IR: پاکسازی CSSهای استفاده شده

en: Click %s to view documentation.
fa_IR: برای مشاهده مستندات %s کلیک کنید.

en: Close Script Manager
fa_IR: مدیر اسکریپت را ببندید

en: Code
fa_IR: کد

en: Code added here will be printed above the closing body tag on every page of your website.
fa_IR: کد اضافه شده در اینجا در بالای برچسب body بسته شدن در هر صفحه از وب سایت شما چاپ می شود.

en: Code added here will be printed below the opening body tag on every page of your website.
fa_IR: کد اضافه شده در اینجا در زیر تگ body باز در هر صفحه از وب سایت شما چاپ می شود.

en: Code added here will be printed in the head section on every page of your website.
fa_IR: کد اضافه شده در اینجا در قسمت head در هر صفحه وب سایت شما چاپ می شود.

en: Comments are disabled.
fa_IR: دیدگاه غیرفعال است.

en: Completely disables WooCommerce cart fragmentation script.
fa_IR: اسکریپت fragmentation سبد خرید ووکامرس را به طور کامل غیرفعال می کند.

en: Contact Us
fa_IR: تماس با ما

en: Contact your network administrator to install the update.
fa_IR: با مدیر شبکه خود تماس برای آپدیت تماس بگیرید.

en: Controls how often WordPress will auto save posts and pages while editing.
fa_IR: میزان دفعات ذخیره خودکار نوشته ها و برگه ها را حین ویرایش کنترل می کند.

en: Controls how often the WordPress Heartbeat API is allowed to run.
fa_IR: تعداد دفعات مجاز اجرای API ضربان قلب وردپرس را کنترل می کند.

en: Current URL
fa_IR: URL کنونی

en: Custom Login URL
fa_IR: آدرس ورود سفارشی

en: DNS Prefetch
fa_IR: پیش واکشی DNS

en: DOM Monitoring
fa_IR: نظارت DOM

en: Daily
fa_IR: روزانه

en: Database
fa_IR: پایگاه داده

en: Database optimization completed. No optimizations found.
fa_IR: بهینه سازی پایگاه داده تکمیل شد. هیچ بهینه سازی یافت نشد.

en: Database optimization completed. The following items were removed:
fa_IR: بهینه سازی پایگاه داده تکمیل شد. موارد زیر حذف شد:

en: Database optimization is running in the background.
fa_IR: بهینه سازی پایگاه داده در پس زمینه در حال اجرا است.

en: Deactivate License
fa_IR: غیرفعال کردن لایسنس

en: Default
fa_IR: پیش فرض

en: Default (Enabled)
fa_IR: پیشفرض (فعال)

en: Default settings applied!
fa_IR: تنظیمات پیشفرض اعمال شد!

en: Defer JavaScript
fa_IR: جاوا اسکریپت را به تعویق بیندازید

en: Defer Javascript
fa_IR: تعویق جاوا اسکریپت

en: Delay
fa_IR: تاخیر

en: Delay All Scripts
fa_IR: همه اسکریپت ها را به تاخیر انداخت

en: Delay Behavior
fa_IR: رفتار تاخیری

en: Delay JavaScript
fa_IR: تاخیر در جاوا اسکریپت

en: Delay JavaScript from loading until user interaction.
fa_IR: جاوا اسکریپت را از بارگیری تا زمان تعامل با کاربر به تاخیر بیندازید.

en: Delay Timeout
fa_IR: وقفه تاخیر

en: Delay specific JavaScript files by adding the source URL (example.js), or delay an inline script by adding a unique string from that script. Format: one per line
fa_IR: با افزودن URL منبع (example.js)، فایل‌های جاوا اسکریپت خاص را به تاخیر بیندازید، یا با افزودن یک رشته منحصر به فرد از آن اسکریپت، یک اسکریپت درون خطی را به تاخیر بیندازید. فرمت: یکی در هر خط

en: Delayed Scripts
fa_IR: اسکریپت های تاخیری

en: Depends on
fa_IR: بستگی دارد به

en: Desktop
fa_IR: دسکتاپ

en: Devices
fa_IR: دستگاه ها

en: Disable Autosave Interval
fa_IR: مدت زمان چرخه ذخیره خودکار را غیرفعال کنید

en: Disable Cart Fragmentation
fa_IR: غیرفعال کردن Cart Fragmentation

en: Disable Comments
fa_IR: غیرفعال کردن دیدگاه

en: Disable Dashicons
fa_IR: غیرفعال کردن Dashicons

en: Disable Display Features
fa_IR: غیرفعال کردن ویژگی های نمایش

en: Disable Embeds
fa_IR: غرفعال کردن Embeds

en: Disable Emojis
fa_IR: غیرفعال کردن ایموجی

en: Disable Everywhere
fa_IR: غیرفعال کردن همه جا

en: Disable Google Fonts
fa_IR: غیرفعال کردن فونت گوگل

en: Disable Google Maps
fa_IR: غیرفعال کردن نقشه گوگل

en: Disable Heartbeat
fa_IR: غیرفعال کردن Heartbeat

en: Disable Password Strength Meter
fa_IR: غرفعال کردن سنجش قدرت رمزعبور

en: Disable Post Revisions
fa_IR: بازبینی نوشته را غیرفعال کنید

en: Disable REST API
fa_IR: غیرفعال کردن REST API

en: Disable RSS Feeds
fa_IR: غیرفعال کردن RSS

en: Disable Scripts
fa_IR: غیرفعال کردن اسکریپت

en: Disable Self Pingbacks
fa_IR: غیرفعال کردن Pingbacks

en: Disable Self Pingbacks (generated when linking to an article on your own blog).
fa_IR: Pingbacks خود را غیرفعال کنید (در هنگام پیوند دادن به مقاله در وبلاگ خودتان ایجاد می شود).

en: Disable Status Meta Box
fa_IR: غیرفعال کردن وضعیت متاباکس

en: Disable When Logged Out
fa_IR: غیرفعال هنگامی که خارج از حساب هستید

en: Disable Widgets
fa_IR: غیرفعال کردن ابزارک ها

en: Disable WordPress Heartbeat everywhere or in certain areas (used for auto saving and revision tracking).
fa_IR: ضربان قلب وردپرس را در همه جا یا در مناطق خاصی غیرفعال کنید (برای ذخیره خودکار و ردیابی بازبینی استفاده می شود).

en: Disable WordPress generated RSS feed link tags.
fa_IR: برچسب های پیوند RSS ایجاد شده توسط وردپرس را غیرفعال کنید.

en: Disable WordPress generated RSS feeds and 301 redirect URL to parent.
fa_IR: فیدهای RSS تولید شده وردپرس را غیرفعال کنید و URL 301 را به والد هدایت کنید.

en: Disable XML-RPC
fa_IR: غیرفعال کردن XML-RPC

en: Disable for Non-Admins
fa_IR: غیرفعال برای غیر مدیران

en: Disable remarketing and advertising which generates a 2nd HTTP request.
fa_IR: غیرفعال کردن بازاریابی مجدد و تبلیغات که دومین درخواست HTTP را ایجاد می کند.

en: Disable the use of visual UI elements in the plugin settings such as checkbox toggles and hovering tooltips.
fa_IR: غیرفعال کردن استفاده از عناصر رابط کاربری بصری در تنظیمات افزونه مانند جابه‌جایی‌های چک باکس و راهنمای ابزار شناور.

en: Disabled
fa_IR: غیرفعال

en: Disabled Behavior
fa_IR: غیرفعال کردن رفتار

en: Disables REST API requests and displays an error message if the requester doesn't have permission.
fa_IR: درخواست‌های REST API را غیرفعال می‌کند و اگر درخواست‌کننده مجوز نداشته باشد، یک پیام خطا نمایش می‌دهد.

en: Disables WooCommerce scripts and styles except on product, cart, and checkout pages.
fa_IR: اسکریپت‌ها و سبک‌های ووکامرس را غیرفعال می‌کند، به جز در صفحات محصول، سبد خرید و پرداخت.

en: Disables WooCommerce status meta box from the WP Admin Dashboard.
fa_IR: باکس متا وضعیت ووکامرس را از پیشخوان مدیریت غیرفعال می کند.

en: Disables WordPress XML-RPC functionality.
fa_IR: عملکرد XML-RPC وردپرس را غیرفعال می کند.

en: Disables WordPress comments across your entire site.
fa_IR: نظرات وردپرس را در کل سایت خود غیرفعال کنید.

en: Disables all WooCommerce widgets.
fa_IR: غیرفعال کردن همه ابزارک های ووکامرس.

en: Disables dashicons on the front end when not logged in.
fa_IR: وقتی وارد سیستم نشده‌اید،dashicons فرانت را غیرفعال می‌کند.

en: Display Archives
fa_IR: نمایش آرشیوها

en: Display Dependencies
fa_IR: نمایش وابستگی ها

en: Display Swap
fa_IR: مبادله نمایش

en: Documentation
fa_IR: مستندات

en: Dual Tracking
fa_IR: رهگیری دوگانه

en: Enable AMP Support
fa_IR: پشتیبانی AMP را فعال کنید

en: Enable CDN Rewrite
fa_IR: فعالسازی بازنویسی CDN

en: Enable Instant Page
fa_IR: صفحه فوری را فعال کنید

en: Enable Local Analytics
fa_IR: فعالسازی آنالیتیکس محلی

en: Enable lazy loading on iframes and videos.
fa_IR: فعال کردن بارگذاری تنبل در آیفریم ها و ویدئوها.

en: Enable lazy loading on images.
fa_IR: فعال کردن بارگذاری تنبل تصاویر.

en: Enable support for analytics tracking on AMP sites. This is not a local script, but a native AMP script.
fa_IR: پشتیبانی از ردیابی تجزیه و تحلیل را در سایت های AMP فعال کنید. این یک اسکریپت محلی نیست، بلکه یک اسکریپت AMP بومی است.

en: Enable syncing of the Google Analytics script to your own server.
fa_IR: همگام سازی اسکریپت Google Analytics را با سرور خود فعال کنید.

en: Enables rewriting of your site URLs with your CDN URLs which can be configured below.
fa_IR: بازنویسی URL های سایت شما را با URL های CDN شما فعال می کند که می توانند در زیر پیکربندی شوند.

en: Enables the Perfmatters Script Manager, which gives you the ability to disable CSS and JS files on a page by page basis.
fa_IR: مدیریت اسکریپت Perfmatters را فعال می کند، که به شما امکان می دهد فایل های CSS و JS را صفحه به صفحه غیرفعال کنید.

en: Enter any directories or file extensions you would like to be excluded from CDN rewriting, separated by commas (,). Default: .php
fa_IR: دایرکتوری ها یا پسوندهای فایلی را که می خواهید از بازنویسی CDN حذف شوند را وارد کنید، با کاما (،) از هم جدا شوند. پیش فرض: .php

en: Enter any directories you would like to be included in CDN rewriting, separated by commas (,). Default: wp-content,wp-includes
fa_IR: دایرکتوری هایی را که می خواهید در بازنویسی CDN گنجانده شود را وارد کنید، با کاما (،) از هم جدا شوند. پیش فرض: wp-content, wp-includes

en: Enter your CDN URL without the trailing backslash. Example: https://cdn.example.com
fa_IR: URL CDN خود را بدون بک اسلش آخر وارد کنید. مثال: https://cdn.example.com

en: Error
fa_IR: خطا

en: Error: Blog Not Found.
fa_IR: خطا: بلاگ یافت نشد.

en: Everywhere
fa_IR: همه جا

en: Exceptions
fa_IR: استثناها

en: Exclude Leading Images
fa_IR: صرف نظر از تصاویر پیشرو

en: Exclude Post IDs
fa_IR: صرف نظر از شناسه نوشته

en: Exclude a certain number of images starting from the top of the page.
fa_IR: تعداد معینی از تصاویر را که از بالای صفحه شروع می شود صرف نظر کنید.

en: Exclude from Deferral
fa_IR: از تعویق خارج شود

en: Exclude from Lazy Loading
fa_IR: صرف نظر کردن از بارگذاری تنبل

en: Exclude specific CSS selectors from being removed by adding the element ID, class name, etc. (#id, .class). Format: one per line
fa_IR: صرف نظر از selectors معین CSS از حذف شدن توسط افزودن شناسه عنصر، نام کلاس، و ...و (#id, .class). فرمت: یکی در هر خط

en: Exclude specific JavaScript files from deferral. Exclude a file by adding the source URL (example.js). Format: one per line
fa_IR: فایل های خاص جاوا اسکریپت را از تعویق حذف کنید. با افزودن URL منبع (example.js) یک فایل را حذف کنید. فرمت: یکی در هر خط

en: Exclude specific JavaScript files from delay by adding the source URL (example.js), or exclude an inline script by adding a unique string from that script. Format: one per line
fa_IR: با افزودن URL منبع (example.js)، فایل‌های جاوا اسکریپت خاص را از تأخیر حذف کنید، یا با افزودن یک رشته منحصر به فرد از آن اسکریپت، یک اسکریپت درون خطی را حذف کنید. فرمت: یکی در هر خط

en: Exclude specific elements from lazy loading. Exclude an element by adding the source URL (example.png) or by adding any unique portion of its attribute string (class="example"). Format: one per line
fa_IR: عناصر خاص را از بارگذاری تنبل حذف کنید. یک عنصر را با افزودن URL منبع (example.png) یا با افزودن هر بخش منحصربه‌فردی از رشته ویژگی آن (class="example") حذف کنید. فرمت: یکی در هر خط

en: Exclude specific stylesheets from unused CSS removal by adding a unique portion of the source URL (example.css). Format: one per line
fa_IR: با افزودن یک بخش منحصر به فرد از URL منبع (example.css) استایل های خاصی را از حذف CSS استفاده نشده حذف کنید. فرمت: یکی در هر خط

en: Excluded Selectors
fa_IR: صرف نظر Selectors

en: Excluded Stylesheets
fa_IR: صرف نظر استایل ها

en: Excluded from Delay
fa_IR: صرف نظر از تاخیر

en: Expiration Date
fa_IR: تاریخ انقضا

en: Expired Transients
fa_IR: موارد گذرا منقضی شده

en: Expired Transients Found
fa_IR: موارد گذرا منقضی شده یافت شد

en: Expired transients
fa_IR: داده‌های گذرای منقضی شده

en: Export Plugin Settings
fa_IR: برون بری تنظیمات افزونه

en: Export Settings
fa_IR: برون بری تنظیمات

en: Export your Perfmatters settings for this site as a .json file. This lets you easily import the configuration into another site.
fa_IR: تنظیمات Perfmatters خود را برای این سایت به عنوان فایل json. برون بری کنید. این به شما امکان می دهد پیکربندی را به راحتی به سایت دیگری وارد کنید.

en: Extend the lazy loading threshold allowing images to load before they are visible in the viewport.
fa_IR: آستانه بارگذاری تنبل را گسترش دهید تا به تصاویر اجازه بارگیری قبل از قابل مشاهده شدن در پنجره نمایش داده شود.

en: Fade In
fa_IR: محوشدن

en: File
fa_IR: پرونده

en: Fonts
fa_IR: فونت ها

en: Footer
fa_IR: فوتر

en: Frequently Asked Questions
fa_IR: سوالات متداول

en: General
fa_IR: بخش عمومی

en: Global View
fa_IR: نمای کلی

en: Google Analytics
fa_IR: گوگل آنالیتیکس

en: Handle
fa_IR: رسیدگی

en: Header
fa_IR: هدر

en: Heartbeat Frequency
fa_IR: فرکانس Heartbeat

en: Hide Disclaimer
fa_IR: پنهان کردن سلب مسئولیت

en: Hide WP Version
fa_IR: مخفی کردن نسخه وردپرس

en: Hide the disclaimer message box across all Script Manager views.
fa_IR: کادر پیام سلب مسئولیت را در همه نماهای مدیر اسکریپت پنهان کنید.

en: Home URL
fa_IR: URL خانه

en: Host Google Font files locally on your server or CDN.
fa_IR: فونت های گوگل را در هاست یا CDN خود میزبانی کنید.

en: How do I delay JavaScript?
fa_IR: چگونه جاوااسکریپت را به صورت تاخیری پیاده سازی کنم؟

en: How do I disable scripts on a per post/page basis?
fa_IR: چگونه هر اسکریپت را در برگه یا نوشته غیرفعال کنم؟

en: How do I host Google Analytics locally?
fa_IR: چگونه گوگل آنالیتیکس را در هاست خود بارگذاری کنم؟

en: How do I lazy load images and videos?
fa_IR: چگونه تصاویر و ویدئوها را به صورت بارگذاری تنبل پیاده سازی کنم؟

en: How do I license activate the plugin?
fa_IR: چگونه لایسنس را در افزونه فعال کنم؟

en: How do I remove unused CSS?
fa_IR: چگونه استایل CSS بلا استفاده را حذف کنم؟

en: How do I update the plugin?
fa_IR: چگونه افزونه را بروزرسانی کنم؟

en: How do I upgrade my license?
fa_IR: چگونه می توانم لایسنس خود را ارتقاء دهم؟

en: If you have questions or problems, please send us a message. We’ll get back to you as soon as possible.
fa_IR: اگر سوال یا مشکلی دارید، لطفا به ما پیام دهید. ما در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

en: Images
fa_IR: تصاویر

en: Import Perfmatters settings from an exported .json file.
fa_IR: تنظیمات Perfmatters را از یک فایل json. درون ریزی کنید.

en: Import Plugin Settings
fa_IR: درون ریزی تنظیمات افزونه

en: Import Settings
fa_IR: درون ریزی تنظیمات

en: Include all transients in your database optimization.
fa_IR: تمام گذراها را در بهینه سازی پایگاه داده خود بگنجانید.

en: Include expired transients in your database optimization.
fa_IR: گذراهای منقضی شده را در بهینه سازی پایگاه داده خود بگنجانید.

en: Include jQuery
fa_IR: شامل jQuery

en: Include logged-in WordPress admins in your Google Analytics reports.
fa_IR: مدیران وردپرس وارد شده را در گزارش های Google Analytics خود بگنجانید.

en: Include post auto-drafts in your database optimization. This also includes auto-drafts for pages and custom post types.
fa_IR: پیش نویس های خودکار پست را در بهینه سازی پایگاه داده خود بگنجانید. این همچنین شامل پیش‌نویس‌های خودکار برای صفحات و انواع پست سفارشی می‌شود.

en: Include post revisions in your database optimization. This also includes revisions for pages and custom post types.
fa_IR: ویرایش های نوشته را در بهینه سازی پایگاه داده خود بگنجانید. این همچنین شامل بازبینی‌هایی برای صفحات و انواع نوشته های سفارشی می‌شود.

en: Include spam comments in your database optimization.
fa_IR: نظرات اسپم را در بهینه سازی پایگاه داده خود بگنجانید.

en: Include tables in your database optimization.
fa_IR: جداول را در بهینه سازی پایگاه داده خود بگنجانید.

en: Include trashed comments in your database optimization.
fa_IR: نظرات سطل زباله را در بهینه سازی پایگاه داده خود بگنجانید.

en: Include trashed posts in your database optimization. This also includes trashed pages and custom post types.
fa_IR: نوشته های سطل زباله را در بهینه سازی پایگاه داده خود بگنجانید. این شامل صفحات حذف شده و انواع پست سفارشی نیز می شود.

en: Included Directories
fa_IR: شامل دایرکتوری ها

en: Inline
fa_IR: داخلی

en: Input your Google Analytics 4 measurement ID.
fa_IR: شناسه اندازه گیری Google Analytics 4 خود را وارد کنید.

en: Input your Google Analytics tracking or measurement ID.
fa_IR: شناسه ردیابی یا اندازه گیری Google Analytics خود را وارد کنید.

en: Instant Page
fa_IR: صفحه فوری

en: JavaScript
fa_IR: جاوا اسکریپت (پشتیبانی فارسی: یوسف زاده)

en: Lazy Loading
fa_IR: بارگذاری تنبل

en: Lazy load a CSS background image by adding a unique selector (ID or class) found on the element that the background image has been applied to. Format: one per line
fa_IR: بارگذاری تنبل یک تصویر پس‌زمینه CSS را با افزودن یک انتخابگر منحصر به فرد (ID یا کلاس) که روی عنصری که تصویر پس‌زمینه روی آن اعمال شده است، بارگیری می‌کند. فرمت: یکی در هر خط

en: License
fa_IR: کد لایسنس

en: License Key
fa_IR: کد لایسنس

en: License Status
fa_IR: وضعیت لایسنس

en: License is activated.
fa_IR: لایسنس فعال شده است.

en: License is not activated.
fa_IR: لایسنس فعال نشده است.

en: Licenses Used
fa_IR: لایسنس های استفاده شده

en: Lifetime
fa_IR: مادام العمر

en: Limit Post Revisions
fa_IR: محدودکردن پیشنویس نوشته

en: Limits the maximum amount of revisions that are allowed for posts and pages.
fa_IR: حداکثر بازبینی مجاز برای نوشته ها و برگه ها را محدود می کند.

en: Load delayed scripts after a set amount of time if no user interaction has been detected.
fa_IR: اسکریپت های تاخیری را پس از مدت زمان مشخصی بارگیری کنید اگر هیچ تعاملی با کاربر شناسایی نشد.

en: Load your analytics script in the header (default) or footer of your site. Default: Header
fa_IR: اسکریپت تجزیه و تحلیل خود را در هدر (پیش فرض) یا پاورقی سایت خود بارگیری کنید. پیش فرض: سرصفحه

en: Loading Scripts
fa_IR: بارگیری اسکریپت ها

en: Local Analytics is enabled but no Tracking ID is set.
fa_IR: آنالیتیکس محلی فعال است اما شناسه رهگیری تنظیم نشده است.

en: Local Google Fonts
fa_IR: فونت گوگل محلی

en: Local fonts cleared.
fa_IR: فونت محلی پاک شد.

en: Location
fa_IR: منطقه

en: Logged In
fa_IR: وارد شده

en: Logged Out
fa_IR: خارج شده

en: Login URL
fa_IR: آدرس ورود

en: MU Mode
fa_IR: حالت MU

en: MU Mode is currently enabled, the above settings will apply to the entire plugin.
fa_IR: حالت MU در حال حاضر فعال است، تنظیمات فوق برای کل افزونه اعمال می شود.

en: MU plugin file not found.
fa_IR: فایل افزونه MU یافت نشد.

en: MU plugin installed.
fa_IR: افزونه MU نصب شده است.

en: MU plugin version mismatch.
fa_IR: عدم تطابق نسخه افزونه MU.

en: Manage scripts loading on the current page.
fa_IR: بارگیری اسکریپت ها در صفحه فعلی را مدیریت کنید.

en: Many plugins and themes require jQuery. We recommend either testing jQuery deferral separately or leaving this option turned off.
fa_IR: بسیاری از افزونه ها و قالب ها به jQuery نیاز دارند. توصیه می کنیم یا به طور جداگانه تعویق jQuery را آزمایش کنید یا این گزینه را خاموش بگذارید.

en: Measurement ID
fa_IR: شناسه اندازه گیری

en: Message
fa_IR: پیام

en: Meta options not purged.
fa_IR: گزینه های متا پاک نشده اند.

en: Meta options purged.
fa_IR: گزینه های متا پاک شد.

en: Minimal
fa_IR: مینیمال

en: Minimal Inline
fa_IR: حداقل درون خطی

en: Minute
fa_IR: دقیقه

en: Minutes
fa_IR: دقیقه

en: Mobile
fa_IR: موبایل

en: Monthly
fa_IR: ماهانه

en: Must-use (MU) mode requires elevated permissions and a file to be copied into the mu-plugins directory. This gives you more control and the ability to disable plugin queries, inline CSS, etc.
fa_IR: حالت Must-use (MU) به مجوزهای بالا و کپی شدن یک فایل در فهرست mu-plugins نیاز دارد. این به شما کنترل بیشتر و توانایی غیرفعال کردن پرس و جوهای افزونه، CSS درون خطی و غیره را می دهد.

en: Need help? Check out our in-depth documentation. Every feature has a step-by-step walkthrough.
fa_IR: کمک خواستن؟ مستندات عمیق ما را بررسی کنید. هر ویژگی دارای یک قدم به قدم است.

en: Network
fa_IR: شبکه

en: Network Access
fa_IR: دسترسی شبکه

en: Network Default
fa_IR: پیشفرض شبکه

en: Network Default not set.
fa_IR: پیشفرض شبکه تنظیم نشده است.

en: No available sites found.
fa_IR: سایت دردسترسی یافت نشد.

en: No disabled location selected.
fa_IR: هیچ مکان غیرفعالی انتخاب نشده است.

en: No feed available, please visit the <a href='%s'>homepage</a>!
fa_IR: فیدی دردسترس نیست، لطفا صفحه <a href='%s'>خانه</a>را مشاهده کنین!

en: No import file given.
fa_IR: فایل وارداتی داده نشده است.

en: No meta options selected.
fa_IR: هیچ گزینه متا انتخاب نشده است.

en: No options were changed.
fa_IR: هیچ گزینه ای تغییر نکرد.

en: None
fa_IR: هیچ

en: OFF
fa_IR: خاموش

en: ON
fa_IR: روشن

en: Once Monthly
fa_IR: یک بار در ماه

en: Once Weekly
fa_IR: هفته‌ای یک بار

en: Only Allow When Editing Posts/Pages
fa_IR: فقط مجاز هنگام ویرایش نوشته/برگه

en: Only Delay Specified Scripts
fa_IR: فقط اسکریپت های مشخص شده را به تاخیر انداخت

en: Optimize Database
fa_IR: بهینه سازی پایگاه داده

en: Optimize Now
fa_IR: بهینه سازی کن

en: Options
fa_IR: تنظیمات

en: Options saved.
fa_IR: تنظیمات ذخیره شد.

en: Perfmatters
fa_IR: پرفومترز

en: Perfmatters Warning
fa_IR: اخطار افزونه

en: Perfmatters is a lightweight performance plugin developed to speed up your WordPress site.
fa_IR: افزونه ای برای افزایش سرعت و عملکرد سایت وردپرس با حجم کم می باشد.

en: Permanently delete all existing Perfmatters meta options from your database.
fa_IR: تمام گزینه های متا Perfmatters موجود را برای همیشه از پایگاه داده خود حذف کنید.

en: Please upload a valid .json file.
fa_IR: لطفاً یک فایل .json معتبر آپلود کنید.

en: Plugin
fa_IR: افزونه

en: Post Auto-Drafts
fa_IR: پیشنویس خودکار نوشته

en: Post Revisions
fa_IR: ذخیره خودکار نوشته ها

en: Preconnect
fa_IR: پیش اتصال

en: Preconnect allows the browser to set up early connections before an HTTP request, eliminating roundtrip latency and saving time for users. Format: https://example.com
fa_IR: پیش اتصال به مرورگر اجازه می‌دهد تا قبل از درخواست HTTP، اتصالات اولیه را راه‌اندازی کند و تأخیر رفت و برگشت را از بین ببرد و در زمان کاربران صرفه‌جویی کند. فرمت: https://example.com

en: Preload
fa_IR: پیش بارگذاری

en: Preload Critical Images
fa_IR: تصاویر مهم را از پیش بارگذاری کنید

en: Preload allows you to specify resources (such as fonts or CSS) needed right away during a page load. This helps fix render-blocking resource warnings. Format: https://example.com/font.woff2
fa_IR: پیش بارگذاری به شما امکان می دهد منابع (مانند فونت ها یا CSS) را بلافاصله در طول بارگذاری صفحه مشخص کنید. این به رفع هشدارهای منبع مسدودکننده رندر(render-blocking resource) کمک می کند. فرمت: https://example.com/font.woff2

en: Preloading
fa_IR: پیش بارگذاری

en: Prevent Google Maps from being disabled on specific post IDs. Format: comma separated
fa_IR: از غیرفعال شدن Google Maps در شناسه‌های نوشته خاص جلوگیری کنید. فرمت: با ویرگول جدا شده است

en: Purge Meta Options
fa_IR: تخلیه گزینه های متا

en: Regex
fa_IR: عبارات Regex

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Remove Comment URLs
fa_IR: حذف لینک دیدگاه ها

en: Remove Global Styles
fa_IR: حذف استایل سراسری

en: Remove License
fa_IR: حذف لایسنس

en: Remove REST API Links
fa_IR: حذف لینک های REST API

en: Remove RSD (Real Simple Discovery) link tag.
fa_IR: برچسب پیوند RSD (Real Simple Discovery) را حذف کنید.

en: Remove RSD Link
fa_IR: حذف پیوند RSD

en: Remove RSS Feed Links
fa_IR: حذف لینک های RSS

en: Remove Shortlink
fa_IR: حذف شورت لینک

en: Remove Shortlink link tag.
fa_IR: برچسب پیوند کوتاه را حذف کنید.

en: Remove Unused CSS
fa_IR: حذف CSS بدون استفاده

en: Remove all existing local Google Font files and stylesheets.
fa_IR: همه فونت های گوگل و استایل های محلی را حذف کنید.

en: Remove all existing unused CSS files that have been generated.
fa_IR: تمام فایل های CSS استفاده نشده موجود را که تولید شده اند حذف کنید.

en: Remove and reset all of your existing Script Manager settings.
fa_IR: تمام تنظیمات مدیریت اسکریپت موجود خود را حذف و بازنشانی کنید.

en: Remove jQuery Migrate
fa_IR: حذف مهاجرت jQuery

en: Remove the inline global styles (CSS and SVG code) related to duotone filters.
fa_IR: استایل های سراسری درون خطی (کد CSS و SVG) مربوط به فیلترهای duotone را حذف کنید.

en: Remove unused CSS from your stylesheets and print out used CSS inline in the header.
fa_IR: CSS استفاده نشده را از استایل خود حذف کنید و CSS استفاده شده را به صورت درون خطی در هدر چاپ کنید.

en: Remove wlwmanifest (Windows Live Writer) link tag.
fa_IR: برچسب پیوند wlwmanifest (Windows Live Writer) را حذف کنید.

en: Remove wlwmanifest Link
fa_IR: حذف پیوندهای wlwmanifest

en: Removes REST API link tag from the front end and the REST API header link from page requests.
fa_IR: برچسب پیوند REST API را از قسمت جلویی و پیوند سرصفحه REST API را از درخواست‌های صفحه حذف می‌کند.

en: Removes WordPress Embed JavaScript file (wp-embed.min.js).
fa_IR: فایل جاوا اسکریپت جاسازی وردپرس (wp-embed.min.js) را حذف می کند.

en: Removes WordPress Emojis JavaScript file (wp-emoji-release.min.js).
fa_IR: فایل جاوا اسکریپت Emojis وردپرس (wp-emoji-release.min.js) را حذف می کند.

en: Removes WordPress and WooCommerce Password Strength Meter scripts from non essential pages.
fa_IR: اسکریپت های سنجش قدرت کلمه عبور وردپرس و ووکامرس را از صفحات غیر ضروری حذف می کند.

en: Removes WordPress version meta tag.
fa_IR: متا تگ نسخه وردپرس را حذف می کند.

en: Removes any instances of Google Fonts being loaded across your entire site.
fa_IR: هر نمونه از فونت های گوگل را که در کل سایت شما بارگیری می شود ، حذف می کند.

en: Removes any instances of Google Maps being loaded across your entire site.
fa_IR: هر نمونه ای از Google Maps را که در کل سایت شما بارگیری می شود حذف می کند.

en: Removes jQuery Migrate JavaScript file (jquery-migrate.min.js).
fa_IR: فایل جاوا اسکریپت jQuery Migrate (jquery-migrate.min.js) را حذف می کند.

en: Removes the WordPress comment author link and website field from blog posts.
fa_IR: لینک نویسنده نظر وردپرس و فیلد وب سایت را از پست های وبلاگ حذف می کند.

en: Renew Your License for Updates + Support!
fa_IR: لایسنس خود را برای پشتیبانی و بروزرسانی تمدید کنید!

en: Required by
fa_IR: مورد نیاز توسط

en: Reset Script Manager
fa_IR: بازنشانی مدیر اسکریپت

en: Resolve domain names before a user clicks. Format: //example.com (one per line)
fa_IR: قبل از کلیک کاربر، نام دامنه را حل کنید. فرمت: //example.com (یکی در هر خط)

en: Restore Default Options
fa_IR: بازیابی گزینه های پیش فرض

en: Restore all plugin options to their default settings.
fa_IR: تمام گزینه های افزونه را به تنظیمات پیش فرض خود بازگردانید.

en: Restrict your Script Manager configuration to logged-in admins only.
fa_IR: پیکربندی مدیر اسکریپت خود را فقط به مدیران وارد شده محدود کنید.

en: Revisions
fa_IR: بازبینی‌ها

en: Revisions Found
fa_IR: بازبینی ها پیدا شد

en: Run Google Analytics 4 and Universal Analytics simultaneously.
fa_IR: Google Analytics 4 و Universal Analytics را به طور همزمان اجرا کنید.

en: Run a one-time optimization of your WordPress database based on the selected options above. This process runs in the background.
fa_IR: یک بهینه سازی یکباره پایگاه داده وردپرس خود را بر اساس گزینه های انتخاب شده در بالا اجرا کنید. این فرآیند در پس زمینه اجرا می شود.

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Save License
fa_IR: ذخیره لایسنس

en: Save or remove your license key.
fa_IR: لایسنس خود را ذخیره یا حذف کنید.

en: Saving
fa_IR: ذخیره کردن

en: Schedule a routine optimization of your WordPress database based on the selected options above. This process runs in the background and starts immediately after saving.
fa_IR: یک بهینه سازی معمول پایگاه داده وردپرس خود را بر اساس گزینه های انتخاب شده در بالا برنامه ریزی کنید. این فرآیند در پس زمینه اجرا می شود و بلافاصله پس از ذخیره شروع می شود.

en: Scheduled Optimization
fa_IR: بهینه سازی زمانبندی شده

en: Script
fa_IR: اسکریپت

en: Script Manager
fa_IR: مدیریت اسکریپت

en: Script Type
fa_IR: نوع اسکریپت

en: Select Type
fa_IR: انتخاب نوع

en: Select a Site
fa_IR: انتخاب یک سایت

en: Select a site from the dropdown and click to apply the settings from your network default (above).
fa_IR: یک سایت را از منوی کشویی انتخاب کنید و برای اعمال تنظیمات از پیش فرض شبکه خود (در بالا) کلیک کنید.

en: Select a site that is not already the Network Default.
fa_IR: سایتی را انتخاب کنید که قبلاً پیش فرض شبکه نیست.

en: Set a timeout limit in seconds to better evaluate the quality of your traffic. (1-100)
fa_IR: برای ارزیابی بهتر کیفیت ترافیک خود، محدودیت زمانی را در چند ثانیه تعیین کنید. (1-100)

en: Setting
fa_IR: تنظیمات

en: Setting a new schedule will run the database optimization process immediately after saving your changes.
fa_IR: تنظیم یک زمان بندی جدید، بلافاصله پس از ذخیره تغییرات شما، فرآیند بهینه سازی پایگاه داده را اجرا می کند.

en: Settings
fa_IR: پیکربندی

en: Settings failed to update.
fa_IR: تنظیمات به روز نشد.

en: Settings saved successfully!
fa_IR: تنظیمات با موفقیت ذخیره شد!

en: Shorten visitor IP to comply with privacy restrictions in some countries.
fa_IR: IP بازدیدکننده را برای رعایت محدودیت های حریم خصوصی در برخی کشورها کوتاه کنید.

en: Show dependencies for each script.
fa_IR: نمایش وابستگی برای هر اسکریپت.

en: Site Admins (Default)
fa_IR: مدیران سایت (پیشفرض)

en: Size
fa_IR: اندازه

en: Sorry, you do not have permission to make REST API requests.
fa_IR: متأسفیم، شما اجازه درخواست REST API را ندارید.

en: Spam Comments
fa_IR: دیدگاه‌های اسپم

en: Spam Comments Found
fa_IR: دیدگاه اسپم یافت شد

en: Speed Up Guide
fa_IR: راهنمای افزایش سرعت

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Stylesheet Behavior
fa_IR: رفتار استایل

en: Successfully imported Perfmatters settings.
fa_IR: تنظیمات Perfmatters با موفقیت وارد شد.

en: Successfully restored default options.
fa_IR: گزینه های پیش فرض با موفقیت بازیابی شد.

en: Super Admins Only
fa_IR: فقط سوپر ادمین

en: Support
fa_IR: پشتیبانی

en: Swap out YouTube iFrames with preview thumbnails. The original iFrame is loaded when the thumbnail is clicked.
fa_IR: آیفریم یوتیوب را با تصاویر کوچک پیش‌نمایش تعویض کنید. هنگامی که روی تصویر کوچک کلیک می شود، آیفریم اصلی بارگیری می شود.

en: Tables
fa_IR: جداول

en: Testing Mode
fa_IR: حالت تست

en: The Script Manager does not support AMP pages.
fa_IR: مدیر اسکریپت از صفحات AMP پشتیبانی نمی کند.

en: The above settings will apply to all assets in this group.
fa_IR: تنظیمات فوق برای همه دارایی های این گروه اعمال می شود.

en: There is a new version of %1$s available.
fa_IR: این نسخه جدید %1$s دردسترس است.

en: There is already an existing database optimization process running.
fa_IR: در حال حاضر یک فرآیند بهینه سازی پایگاه داده موجود در حال اجرا است.

en: This has been disabled.
fa_IR: غیرفعال شده است.

en: This is a visual representation of the Script Manager configuration across your entire site.
fa_IR: این یک نمایش بصری از پیکربندی مدیر اسکریپت در کل سایت شما است.

en: This will make permanent changes that cannot be reverted! Are you sure you want to proceed with optimization?
fa_IR: این تغییرات دائمی را ایجاد می کند که قابل بازگرداندن نیست! آیا مطمئن هستید که می خواهید به بهینه سازی ادامه دهید؟

en: Threshold
fa_IR: آستانه

en: Tools
fa_IR: ابزارها

en: Total size
fa_IR: اندازه کل

en: Track Logged In Admins
fa_IR: ردیابی مدیران وارد شده

en: Tracking Code Position
fa_IR: موقعیت کد رهگیری

en: Tracking ID
fa_IR: شناسه رهگیری

en: Transients
fa_IR: داده‌های گذرا

en: Transients Found
fa_IR: گذرا پیدا شد

en: Trashed Comments
fa_IR: دیدگاه‌های زباله‌دان

en: Trashed Comments Found
fa_IR: دیدگاه زباله دان یافت شد

en: Trashed Posts
fa_IR: نوشته‌های داخل زباله دان

en: Trashed Posts Found
fa_IR: نوشته های سطل زباله پیدا شد

en: Type
fa_IR: تایپ کنید

en: Unlimited License needed for use in a multisite environment. Please contact support to upgrade.
fa_IR: لایسنس نامحدود برای استفاده در مولتی سایت مورد نیاز است. لطفا برای ارتقاء با پشتیبانی تماس بگیرید.

en: Unoptimized Tables Found
fa_IR: جداول بهینه نشده پیدا شد

en: Unused CSS
fa_IR: CSS استفاده نشده

en: Update now.
fa_IR: بروزرسانی نمایید.

en: Use MonsterInsights
fa_IR: از MonsterInsights استفاده کنید

en: Use your CDN URL when referencing Google Font files inside a parent stylesheet. Example: https://cdn.example.com
fa_IR: هنگام ارجاع به فایل‌های فونت Google در یک شیوه نامه والد، از URL CDN خود استفاده کنید. مثال: https://cdn.example.com

en: Use your CDN URL when referencing analytics.js from inside gtag.js. Example: https://cdn.example.com
fa_IR: هنگام ارجاع به analytics.js از داخل gtag.js از URL CDN خود استفاده کنید. مثال: https://cdn.example.com

en: Used CSS Method
fa_IR: از روش CSS استفاده شده است

en: Used CSS cleared.
fa_IR: CSS استفاده شده پاک شد.

en: Users
fa_IR: کاربران

en: View Documentation
fa_IR: مشاهده مستندات

en: View and manage all of your Script Manager settings.
fa_IR: همه تنظیمات مدیریت اسکریپت خود را مشاهده و مدیریت کنید.

en: WP_POST_REVISIONS is already enabled somewhere else on your site. We suggest only enabling this feature in one place.
fa_IR: WP_POST_REVISIONS در جایی از سایت شما فعال است. پیشنهاد میکنیم تنها در یک محل این ویژگی فعال باشد.

en: Warning
fa_IR: هشدار

en: Watch for changes in the DOM and dynamically lazy load newly added elements.
fa_IR: مراقب تغییرات در DOM و بارگذاری پویا تنبل عناصر جدید اضافه شده باشید.

en: We recommend testing Script Manager changes on a staging/dev site first, as you could break your site's appearance.
fa_IR: توصیه می‌کنیم ابتدا تغییرات Script Manager را روی یک سایت staging/dev آزمایش کنید، زیرا می‌توانید ظاهر سایت خود را خراب کنید.

en: Weekly
fa_IR: هفتگی

en: When enabled, this will cause all Perfmatters options data to be removed from your database when the plugin is uninstalled.
fa_IR: هنگامی که فعال باشد، این باعث می‌شود که تمام داده‌های گزینه‌های Perfmatters از پایگاه داده شما حذف شوند، وقتی افزونه حذف شود.

en: When set, this will change your WordPress login URL (slug) to the provided string and will block wp-admin and wp-login endpoints from being directly accessed.
fa_IR: هنگامی که تنظیم شود، URL ورود به وردپرس شما (نامک) را به رشته ارائه شده تغییر می دهد و دسترسی مستقیم به نقاط پایانی wp-admin و wp-login را مسدود می کند.

en: Where can I sign up for the affiliate program?
fa_IR: کجا در برنامه بازاریابی ثبت نام کنم؟

en: Where can I view the changelog?
fa_IR: کجا می تونم لیست تغییرات را مشاهده کنم؟

en: You are in Testing Mode. Changes will only be visible to logged-in admins.
fa_IR: شما در حالت تست هستید. تغییرات فقط برای مدیرانی که وارد سیستم شده اند قابل مشاهده خواهند بود.

en: You do not have permission to install plugin updates
fa_IR: برای نصب بروزرسانی افزونه مجوز ندارید

en: You don't have any scripts disabled yet.
fa_IR: شما هنوز هیچ اسکریپتی غیرفعال ندارید.

en: YouTube Preview Thumbnails
fa_IR: تصویر بندانگشتی پیشنمایش یوتیوب

en: iFrames and Videos
fa_IR: آیفریم و ویدئوها

en: video
fa_IR: ویدئو
